Šiltas Sistema programuojamas nuotolinio temperatūros kontrolės wifi termostatas katilo anglų rusų naudojimo Instrukcijos

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€30.14

€37.68

-20 %

Žymos:

skaitmeninis laikmatis elektrinis, SND, termostatas saulės vandens šildytuvas, auraton 3003, rusijos į, katilo snd, katilo termostatas, dujų slėgio jungiklis, dujų katilo siurblys, hessway termostatas

Šiltas Sistema programuojamas nuotolinio temperatūros kontrolės wifi termostatas katilo anglų rusų naudojimo Instrukcijos

Naudojimas : Thist wifi termostatai gali būti naudojami siekiant kontroliuoti abiejų dujų katilas,vožtuvų ir terminės pavaros.Tai termostatas bus jums tinka, jei jūsų namas naudoja vandens šildymo sistema.Wifi kontrolė: Kontrolės šildymo įranga telefonu.Galite nustatyti, kad jūsų namas temperatūra bet kur, kur esate.Ekologiškų produktų ir energijos taupymo: Nustatyti programuojamu režimu, energijos taupymas, kai esate ne namuose.

Savybės: Didelis LCD jutiklinis ekranas su mėlynu apšvietimu ekranas ir dvigubai temperatūros rodymo režimą, ekranas (minutės,valandos,savaitės) 6 laikotarpį registruojant kontroliuoti temperatūros nustatymas Vidaus ir išorės temperatūros jutiklis pasirinkimas Kambario temperatūros ekranas tikslumas 0.5,vidinis tikslumas 0.1 Nustatymas temperatūros patenkinti vartotojo poreikį kambario temperatūros Atminties funkcija, kai,nutrūkus apsaugoti savo nustatymus dingus elektrai Kambario temperatūros automatinio kalibravimo funkcija Po pirmojo ryšys,jūsų telefonas gali tiesiogiai valdyti įrenginį bet kur, Patogu ir praktiška (pasirenkama funkcija)

Techniniai Duomenys: Maitinimo įtampa: AC200-240V, 50/60HZ Apkrovos Srovė: 3A Tikslumas: ±0.5 ° C Set Temp. : 5~99 Celsijaus (gamykliniai nustatymai: 5~35 Celsijaus) Vartojimas: Temperatūros Daviklis: NTC Dydis: 86*86*17mm (H*W*D)

Jutiklis: 10K atsparumas

Medžiaga: atsparus liepsnai, PC ABS

Ekrano dydis: 63mm*48mm

Svoris: 161g

Pastabos: prašome perskaityti elektros instaliacijos schema atidžiai prieš juos sujungdami.Jei jums prijungti neteisingai, bus trumpas sujungimas.Jūsų prietaisas valdyba bus sugadinta!!!

Paketas apima:

1* Termostatas

2* Montavimo varžtai

1* Vartotojo vadovas termostatas (anglų arba Rusija)

1* APP montavimo instrukcija

Atvira Wifi Funkcija, kai valstybė, power off, ilgai paspauskite žemyn klavišą, tada paspauskite įjungimo/išjungimo mygtuką, kad įeitumėte į advanced setting režimu.Tada paspauskite menu mygtuką, kol ekrane bus rodoma FAC, koreguoti 08 10. Palaukite minutėlę, ir termostatas bus įvesti wifi tipas automatiškai.Programuojama Funkcija Įjungti termostatas, tada ilgai paspauskite meniu klavišą su " enter programuojamą režimą.Galite nustatyti įvairių temperatūrų ir skirtingais laikotarpiais.

DUK (Dažnai Užduodamų Klausimų)

1. Yra B02B05H WIFI termostatas tinka mano dujų katilas?

Taip, B02B05H WIFI termostatas tinka visiems namų, naudojant dujų katilai, pavyzdžiui, Vaillant, BOSCH, Ariston, Keston, BAXI, ir kt.

Pastabos: Prašome patvirtinkite, kad katilas yra suderinami su 220 įtampos termostatas.Jei savo dujų katilas turi 24V terminalai, B02B05H WIFI netinka jūsų katilų.

2.Kaip prijungti termostatą su mano dujų katilas?

Prašome prisijungti, L ir N(3 ir 4) 220(200-240) įtampa, 5 ir 6 į savo dujų katilas arba sausos contac įranga ir Pasyvus ryšio įranga.

Pastabos: prašome perskaityti elektros instaliacijos schema atidžiai prieš juos sujungdami.Jei jums prijungti neteisingai, bus trumpas sujungimas.Jūsų prietaisas valdyba bus sugadinta!!!

3.Kaip prijungti termostatą su mano terminės pavaros arba vožtuvų?

Prašome patikrinti, ar jūsų pavaros arba vožtuvų pirmą kartą prieš juos sujungdami.Jei jis yra paprastai atviri,prašome susisiekti su N ir uždaryti.Jei tai yra normaliai uždaras, prašome susisiekti su N ir atidaryti.

4.Kaip sukonfigūruoti termostatas su mano telefonu?

Prašome patikrinti, vaizdo

5. Tai rodo, vietos pilna, kai aš prisijungti termostatas su mano telefonas, kaip man išspręsti šią problemą?

Prašome įvesti termostatas išplėstinė nustatymo režimą ir nustatykite ĮTRAUKTI į 01. Veiklos procese yra tokia:

a.Maitinimo išjungimo būsenos, ilgai paspauskite ir laikykite nuspaudę klavišą, tada paspauskite įjungimo/išjungimo mygtuką ir įveskite papildomus nustatymus režimu.Ekrane SEN 00 ir mirksi.Tai reiškia, kad jūs išplėstinių nustatymo režimas.

b.Paspauskite Meniu klavišą 8 kartus.Ekrane PRIDĖTI ir ten yra skaičius, mirksi ekrane.Koreguoti tai galima 01.

c.

Paspauskite įjungimo/išjungimo klavišą, norėdami išjungti termostatas.

d.Pabandykite prijungti jūsų termostatas su telefonu dar kartą.Tai bus gerai.

Modelio Numeris B02B05H-WIFI-220V
Maks. dabartinis 3A
Temperatūros reguliavimas 5c - 35c
Tipas Dujinis Vandens Šildytuvas Dalys
PLOKŠTĖS DYDIS W86mm*H86mm*D17mm
Mobiliojo kontrolės APP "wifi"
Jutiklio tipas NTC
Spalva/Apšvietimas Balta/Pilka
Galite kontroliuoti vožtuvas,Elektros pavaros
Prekės Pavadinimas HESSWAY
Tipas Šiltas Pogrindinius Sistema
Ribinės Temperatūros Diapazonas 5c-99c
Įtampa AC210~230V, 50/60HZ

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai