LED ATOMANT®32W 2800LM 205mm apvalus LED Panel Downlight valdyba A ++ apšvietimo žemyn šviesos embedded lubų žiburiai

Nauja prekė

Yra sandėlyje

€16.96

€17.86

-5 %

Žymos:

prieš rėmas, kamuolys diskoteka, led panel rgb, 220v led panel, nanoleaf žibintai plokštės, led sūpynės, Vietoje, led panel, senoviniai lubų lempa, alavo lubų šviesos

Tai 32W apvalus LED Downlight Skydelis Jame puikiai apdailai kartu naujoviškas ir modernus dizainas.Jos pagrindinės funkcijos apima Opal difuzorių , Kuris apsaugo nuo akinimo atsirasti ir negriautų akyse, taip pat kaip teisingo paskirstymo šviesos 120 ° atidarymo kampas Ir jų 2800 liumenų .Jos didelės, Chromatines atgaminti indeksas + 80 CRI , Užtikrina teisingą spalvų atkūrimą.

Su standartinių matmenų, Skylių supjaustyti Ø 205x20mm, O Skersmuo 225mm , Ji yra specialiai sukurta, kad pakeisti standartinę LED Downlight 2 liuminescencinės lemputės, paprastai 24W.Gauti tokiu būdu: a Energijos sąnaudos sumažėtų daugiau nei 60%, palyginti su šių iš karto .Didesnis efektyvumas mažiausia kaina.

Dėka savo ypatingos plonumas, tai leidžia lengvai įdiegti ant stogų, su mažai vietos, taip pat ir tinkamą veikimo dėka aukštos kokybės aliuminio kriaukle, todėl šilumos kiekio šis LED Šviestuvas minimalus, užtikrinant ilgą eksploatavimo laiką.

Reikės tik pakeisti senus Downlight su šiuo super extra flat LED lentos.Siekiant šio tikslo, viską, ko reikia jūsų įrenginys yra patiekiama: Blakstienos fiksavimo -Jau yra įdiegta į plokštelę, kad išsaugoti diegimo metu.PVC dangos, Siekiant palengvinti montavimą ir išvengti galimos žalos.Vairuotojo įtraukti -Su standartine jungtis, skirta greitai prijungti/atjungti.

Kartą įdiegtas, jis bus visiškai integruota į stogą.

Mūsų LED Downlight plokštės yra Apskaičiuota, išskirtinių trukmė 30.000 valandų , Dėka kokybės medžiagų ir didelio efektyvumo teikia LED Lustas ATOMANT .

Rekomenduojama, apšviesti namų, komercinės paskirties, pramonės ir verslo.Namų, parduotuvės, prekybos centrai, laisvalaikio centrai, viešbučiai, restoranai, biurai.

Galima rinktis iš 2 rūšių temperatūra, teikianti skirtingų šviesos atspalvių.Neutralios Baltos spalvos 4500K ir cool white 6500K.

Pradėti taupyti apšvietimo sąskaita.Naudos iš geriausios kainos ir pasiūlymai rinkoje mūsų internetinėje parduotuvėje Atomant LED apšvietimas.

Parašyti atsiliepimą

Parašyti atsiliepimą

Panašūs produktai